Big Carp Club 2021

Когда:
25.05.2021 @ 15:01 – 29.05.2021 @ 16:01
2021-05-25T15:01:00+03:00
2021-05-29T16:01:00+03:00
Где:
Орлеан - Арена
Контакт:
Андрей
095-0000-380

Комерційні змагання «Big Carp Club 2021» пройдуть на Спортивній водоймі «Орлеан», що знаходиться: с. Голубинівка, Дніпропетровської області  з 25 травня 2021 р. по 29 травня 2021 року

Організатор:  компанія «Карп Клуб»

Контактна особа: Андрій Комар, тел.: 095-0000-380;

24.05.2021 р.

16-30 год. – прибуття на водойму,

17-00 год. – відкриття змагання, жеребкування,

18-00 год. – розміщення в секторах;

25.05.2021 р.

6-00 год. – старт змагання;

29.05.2021 р.

10-00 год. – фініш змагання,

12-00 год. – нагородження, закриття змагання.

 1. Основні положення:
  • Дані змагання проводяться з метою популяризації риболовного спорту, підвищення спортивної майстерності спортсменів та для починаючих спортсменів. Турнір будується на принципах чесної конкурентної боротьби, спортивної поведінки та взаємоповазі учасників.
  • Команда складається з одного повнофункціонального учасника. Дружина, діти та інші особи в сектор не допускаються.
  • У залік зараховуються спіймані коропи та білі амури вагою від 2 кг. включно.
  • Переможцем змагань буде тільки один спортсмен, у якого буде найбільша вага трьох спійманих риб.
  • Додатково буде грошовий приз, який буде вручено спортсмену що злове найбільшу рибу турніру.
 • Біг Фіш турніра є невід’ємною рибою таблиці по трьом рибам і нікуди не відокремлюється.

           2. Оплата та реєстрація.

 • Оплата за участь у змаганнях становить 5500,00 гривень з кожного учасника.
 • Список учасників формується згідно попередньої реєстрації (черговість поступлень СМС повідомлень у вайбер на номер 095-0000-380).
 • Реєстраційний (авансовий) внесок складає 2000,00 гривень + 1 % банківські послуги. Способи сплати авансового внеску: картка Приватбанку або Монобанку. Після переказу коштів необхідно підтвердити факт оплати скріншотом за тел. 095-0000-380, або СМС повідомленням на вказаний номер та вказати призвище спортсмена.  Тільки в цьому випадку спортсмен є офіційно зареєстрованим серед учасників змагань. Авансовий платіж має бути перерахованим до 01.03.2021 року.

Решта суми сплачується при реєстрації спортсмена  24.05.2021 року до проведення жеребкування, тобто до 17.00 год.  24.05.2021 року.

У разі не оплати реєстраційного (авансового) внеску або самовільного зняття спортсмена зі змагання, він виключається з основного списку. Усі зареєстровані нижче по списку спортсмени зміщуються на позицію вище, на останню позицію добавляється спортсмен з резервного списку.

Виняток складає спортсмен, який при самовільному знятті зі змагання знаходить собі заміну. В такому випадку новий учасник займає його позицію в основному списку.

Реєстраційний (авансовий) внесок у сумі 2000,00 гривень не повертається учаснику, який знявся зі змагань після 01.05.2021 року.

 • Уразі запізнення учасника до зазначеного часу відкриття змагання:

– учасник повинен обов’язково попередити організаторів про запізнення, його порядок жеребкування визначається рішенням зборів капітанів та організаторів .

– у разі не попередження про запізнення та відсутності на момент жеребкування, спортсмен дискваліфікується і не може брати участь у змаганнях, авансовий внесок не повертається.

 • Максимальна кількість учасників – 18.

         3.Вимоги до снастей, оснастки, насадки, прикормки і годуванню:

 1. Використовується тільки донна снасть.
 2. Zig-Rig дозволяється
 3. Кожен спортсмен ловить на 2 робочі вудки (коропові вудки не більше 4х метрів) по одному гачку на кожній. Використання в якості робочих вудок сподових вудок та маркерних вудок заборонено.
 4. Сподові і маркерні вудки використовуються тільки за їх призначенням. Сподове у відведений для того у регламенті час. Обмежень у часі після старту у використанні маркерних вудок не має.
 5. Заборонено використовувати будь-які види годівниць, в т.ч. «Метод» і обліплення прикормкою елементів монтажу.
 6. Дозволено точкове догодовування за допомогою розчинних матеріалів (ПВА), що доставляються у воду разом з оснасткою під час закидання спорядженої снасті.
 7. Забороняється годувати ПВА мішками та ПВА конфетками з 19-00 до 9-00
 8. Заборонені тваринні насадки та ікра, а також їх використання в прикормці в якості складових.
 9. Використання макушатників, «сосок» т.п. заборонено.
 10. Дозволено тільки безпечні монтажі, які дозволять коропу, амуру звільнитись від груза у випадку обриву жилки, шок лідера.
 11. Дозволено використовувати сипучу прикормку, зернові культури, бойли, пелетс.
 12. Дозволено встановлювати в своїй зоні 2 маркера.
 13. Використання ракети (спомб), ложки, парашута дозволено тільки в спеціально відведений для цього час – з 9:00 до 19:00 години.
 14. Протягом усього часу дозволяється підгодовування за допомогою кобри, для доставки дрібної прикормки, бойлів і т.п. фабричного приготування або прикормки, виготовленої самостійно із застосуванням каліброваних пристосувань діаметром не більше 40 мм.
 15. Годування ведеться тільки зі своєї робочої зони з берега, захід у воду заборонений.
 16. Використання дистанційно керованих засобів, плавзасобів та пневмомеханізмів, для доставки прикормки і оснастки заборонено.
 17. Забороняється використання ехолоту.
 18. Жилка вудок після закидання не повинна виходити за границю зони лову сектору.
 19. Закидання вудок за границю зони лову свого сектору заборонено.
 20. Границя лову сектору визначається на березі місця лову – встановленими кілками (або табличками).
 21. Передавати будь-кому зловлену рибу, або приймати від кого не будь будь-яку рибу заборонено.

          4. Ловля, поводження з рибою, зважування, поведінка на березі:

 1. Тільки сам спортсмен може закидати снасті, підсікати і підсачувати спійману рибу в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів-учасників, не мають права допомагати підсачувати або виважувати рибу.
 2. Закидання снастей проводиться тільки зі своєї зони з берега або вимостки, захід у воду заборонений. Бокове закидання заборонене.
 3. Виважування риби має відбуватися тільки в межах свого сектору. Якщо під час виважування риби буде зачеплена снасть сусідів, то вони можуть, але не зобов’язані заявити протест. У випадку протесту спіймана риба не буде зарахована та має бути негайно випущена суддею.
 4. Заходити у воду при підсачуванні й виважуванні можна настільки, наскільки це необхідно.
 5. Діставати рибу з води можна тільки за допомогою підсака (не менше 60 см). Діставання риби з води руками вважається необережним поводженням з рибою та карається.
 6. Спіймана риба дістається з підсака і звільняється від гачка з максимальною обережністю, рана обробляється антисептиком і тільки на спеціальному маті або у воді (ні в якому разі не на землі!). До зважування риба зберігається тільки в спеціальному мішку, не більше, ніж одна риба на мішок.
 7. Якщо безпосередньо перед фінальним сигналом спортсмену вдалось підсікти рибу, то йому надається 15 хвилин, для заведення риби в підсак. В даному випадку риба зараховується
 8. Коропові мати та мішки в обов’язковому порядку повинні змочуватись перед тим як класти в них рибу. Рибу яка перебуває на маті потрібно додатково поливати водою.
 9. Зважування проводиться з періодичністю, яка буде оголошена на відкритті змагання. Кожна риба зважується окремо.
 10. Після зважування риба відразу ж випускається назад у водойму суддями, або під наглядом суддів, при цьому дотримується максимальна обережність.
 11. Риба, що має ознаки необережного поводження з нею, а також загибла не зараховується, а суддями та організаторами розглядається питання про причини події та про можливі організаційні висновки щодо спортсмена.
 12. Фотографування спійманої риби, якщо потрібно, здійснюється відразу ж після зважування у присутності судді, після чого риба повинна бути відразу відпущена.
 13. Під час фотозйомки риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над короповим матом, заборонено фотографуватися з рибою стоячи. Для випускання риба переміщається до води тільки в короповому мішку, маті або підсаці!
 14. При виважуванні риби в темний час доби дозволено використання малопотужних ліхтариків.
 15. Заборонено шуміти на березі, розводити вогнища, купатися.
 16. Учасники зобов’язані не чинити перешкод у роботі журналістів, фото та відео операторів, які офіційно співпрацюють з організаторами змагання.
 17. Учасники та гості змагання зобов’язані вести себе коректно при спілкуванні із суддями, організаторами, працівниками забезпечення турніру та акредитованими організаторами змагання журналістами, фото та відео операторами.
 18. Учасникам і гостям заборонено перебувати в стані алкогольного сп’яніння і під дією наркотичних засобів!
 19. Все сміття повинно бути акуратно зібране в поліетиленові мішки.

          5. Транспортні засоби, гості та глядачі:

 • Тільки акредитований організаторами авто – мото – вело транспорт може вільно пересуватися в зоні проведення змагань після стартового сигналу.
 • Транспорт гостей та глядачів залишається поза цією зоною в спеціально відведених місцях.
 • Знаходження гостей і глядачів на території проведення змагань дозволено тільки у світлий час доби (уточнюється на зборах капітанів).
 • Глядачам заходити в сектори команд заборонено.

        6. Штрафні санкції:

 • Порушення будь-яких обмежень, прописаних в даному регламенті карається згідно отриманих карток:

Жовта картка – попередження

Помаранчева картка – зняття зі спортсмена найважчої риби, яка у нього є на час порушення

Червона картка – зняття спортсмена зі змагань

Якщо картки були отримані декілька разів:

2 жовтих картки = помаранчева картка

жовта + помаранчева картки = червона картка

Жовті картки отримують за:

 • Годування секторів суперників.
 • Годування спомбом після або до дозволенного часу бульше ніж 5 хвилин (до 8-55 або після 19-05)
 • 3.o. та 4.b.Закидання, стоячи в воді, закидання поза своєї робочої зони
 • 4.k. Необережне поводження з рибою крім випадків, коли дані дії заподіяли шкоду рибі – в цьому випадку спортсмен виключається зі змагання.
 • 3.g. годувати ПВА мішками та ПВА конфетками з 19-00 до 9-00

Помаранчеві картки отримують за:

 • 3.h. Застосування тваринних насадок (або як складових прикормки), а також наявність їх під час проведення змагань серед снастей і в багажі учасників.
 • Порушення положень, що стосуються вимоги до монтажу, оснасток та
 • Непред’явлення риби до зважування під час чергового проходу суддів
 • Не використання коропового мата та антисептика
 • 3.с. Якщо закинуто більше 2-х робочих удилищ
 • 3.е. Використання «годівниць»
 • 3.i. Використання макушатників, «сосок»
 • 4.a. Допомога сторонніх
 • 4.e. Діставання риби руками

Червоні картки отримують за:

 • Загибель риби
 • 3.p. Використання дистанційно керованих засобів, плавзасобів та пневмомеханізмів, для доставки прикормки і оснастки.
 • 3.q. Використання ехолоту.
 • 3.u. Передавати будь-кому зловлену рибу, або приймати від кого не будь будь-яку рибу
 • Спортсмен, виключений із змагання повинен покинути свій сектор протягом 3-х годин з моменту винесення відповідного рішення.
 • Результат виключеного зі змагання спортсмена – анулюється.

         7. Судді, суддівство, жеребкування і претензії:

 • Судді представляються учасникам змагань під час відкриття турніру до жеребкування.
 • Ваги перевіряються до початку змагань.
 • У регламентні, періодичні (визначаються на відкритті змагання) зважування проводяться суддями.
  • Якщо риба претендує на біг фіш – участь у зважуванні сусіда-спортсмена обов’язкове. Обов’язково ведеться відеозйомка зважування претендента на Біг Фіш.
 • Результати зважування заносяться до протоколу тільки суддями.
 • Наявність кульок чи капсул для жеребкування перевіряється безпосередньо перед його початком.
 • Претензії повинні подаватися судді протягом 60 хвилин з моменту виникнення. Приймаються фото і відеоматеріали, так само як покази сусідів.
 • Претензії розглядаються комісією суддів.
 • При розгляді спірних питань, рішення головного судді змагання є вирішальним, і оскарженню не підлягає.

          8. Призовий фонд:

Переможець по таблиці 3-х найважчих риб отримує 55 тисяч гривень (або 55% від суми загального бюджету при меньшої кількості учасників змагань)

Переможець по таблиці 3-х риб отримує від компанії Карп Клуб різний дерев’яний кубок вагою до 15 кг

Додатково буде грошовий приз 10 тисяч гривень, який буде вручено спортсмену що злове найбільшу рибу турніру (або 10% від суми загального бюджету при меньшої кількості учасників змагань).

          9. Заключні положення:

 • Дотримання чистоти і порядку в секторах під час змагання обов’язкове. Самостійна доставка мішків із сміттям на пункт збору після змагання вітається.
 • Кожен учасник повинен знати регламент змагань і дотримуватись правил зазначених у регламенті. Якщо учасник оплатив авансовий платіж це є підтвердженням того, що учасник погодився з правилами зазначеними у регламенті і згідний з ними.
 • НЕЗНАННЯ регламенту не звільняє від відповідальності.
 • Будь-які тренування учасників змагань, на Спортивній водоймі «Орлеан», можуть проводиться не раніше чим за 7 діб до відкриття змагання.
 • Організатори змагання залишають за собою право відмовити у реєстрації спортсмену.
 • На зборах капітанів перед жеребкуванням можуть вирішуватись і інші організаційні питання.

Для реєстраціі потрібно надіслати повідомлення у вайбер 095-0000-380

1. Смоляной Сергей
2. Баранов Кирилл
3. Старкин Роман
4. Митюшкин Саша
5. Слынько Юрий
6. Полевой Виталий
7. Потапенко Сергей
8. Волков Саша
9. Костюк Андрей
10. Новичек Артем
11. Грицан Сергей
12. Григорук Саша
13. Новацкий Петр
14. Жук Саша
15. Малыгин Ярослав
16. Кудлай Саша
17. Шкатула Володя
18. Глоба Валерий

Резерв:

 1. Стрижеус Владимир
 2. Панин Игорь