Карпмарафон

Когда:
14.07.2019 @ 15:31 – 20.07.2019 @ 16:31
2019-07-14T15:31:00+03:00
2019-07-20T16:31:00+03:00
Где:
Прилбичи
Прилбичи
Львовская область
Украина
Карпмарафон @ Прилбичи | Прилбичи | Львовская область | Украина

КАРПМАРАФОН 2019

Дата проведення: 14 липня – 20 липня 2019 року.

Регламент
1. Організатори: Львівський Короповий Клуб, команда « САЗАН » — Фастів — Ірпінь
Медіаспонсор: Львівський Клуб Активного Відпочинку, Львівський Короповий Клуб
2. Для участі в турнірі необхідно зареєструватися та сплатити підтверджуючий внесок. Вступний внесок складає – 10 000 грн, з них понад 50% — призовий фонд (від 8 команд).
Призовий фонд в грошовому і натуральному вираженні розділяється порівну між командою, з найбільшою сумарною вагою впійманої риби та командою з найбільшою сумарною вагою 10 (десяти) найбільших риб улову. Тобто дві номінації : 1. Загальна вага ( 25 % ) , 2. По 10 найбільшим рибам ( 25 % ).
Команди які зайняли в своїх номінаціях 2 та 3 місце також отримують медалі та дипломи, а також призи від спонсорів ( буде прописано окремо після згоди зі спонсорами ).
За бажанням учасників, можливі розіграші Джек-потів , номінації та ставки яких будуть запропоновані організатором і обговорені з учасниками в процесі реєстрації команд, що прибули на водойму.
Підтверджуючий внесок – 10 000 грн. ( 100 % оплата для уникнення подальших непорозумінь перед стартом змагань ). Він має бути переданий у фонд проведення змагань на протязі 30 днів з моменту реєстрації. Тільки в цьому випадку команда є офіційно зареєстрованою серед учасників змагань. 
Мінімальна кількість команд – 8. У випадку меншої кількості офіційно зареєстрованих команд за 30 днів до старту, змагання не проводяться, або організатори разом з зареєстрованими командами приймають окреме рішення.
Максимальна кількість команд -12. 
Для звязку з оргкомітетом : 0675500701 Сергій, 0972561633 Андрій.
* Реквізити для оплати :
Перевод на карточку Приватбанка , , к сумме добавляем 1%. ( буде дано після 1 грудня 2018 р ).
Організатори в праві відмовити команді в участі в турнірі без пояснення причин.
3. Дані змагання є спортивним ловом коропа ( з дотриманням всіх належних маніпуляцій поводження з рибою ) на обмеженому просторі за відведений час за певними правилами. Змагання проводяться в 1 етап за спеціальною системою з застосуванням човнів , радіокерованих пристроїв та ехолотів.
4. У вступний внесок входить участь в змаганнях в загальнокомандному заліку. Протягом турніру харчування на озері оплачується окремо. Ціна на харчування буде проінформована перед стартом змагань.
5. Старт турніру в 19-00, 14 липня 2019 року та триває до 09-00 20 липня 2019 року.
6. Формат змагання: кожна команда складається з не більше ніж 3-х чоловік, де всі 3 учасники беруть участь у змаганнях.
В ході турніру можливе проведення тільки однієї заміни в команді, з дозволу головного судді змагань. Учасник, якого замінили повинен відразу покинути зону лову своєї команди.
Кожна команда ловить на 4 вудилища. Дозволено застосування на човнах тільки електро — двигунів. Всі інші засоби керування човнів та радіокерованих пристроїв – заборонено.
7. Команди змагаються в індивідуальному заліку. До заліку приймаються риби (короп та білий амур) вагою не меншою ніж 5 кг.
8. Учасники повинні прибути та зареєструватися 14 липня 2019 року не пізніше 14-00. Команди, які не зареєструвалися до зазначеного часу, беруть участь в жеребкуванні в останню чергу.
9. Капітани команд повинні брати участь у перед турнірних зборах і підтвердити ознайомлення з Правилами ( Регламентом ) турніру.
Збори відбудуться 14 липня 2019 року в 14-30.
10. Жеребкування відбудеться 14 липня 2019 року в 15-00. 
Після жеребкування команди роз’їжджаються на сектори. З 17-00 дозволений вихід на воду для дослідження місця лову та підгодовування. 
В 19-00 дозволено вивезення (закид) снастей — старт змагань.
10. Схема розташування секторів буде надана Організаторами перед початком змагань ( також в розстановці можливі зміни пов’язані з рівнем води в озері та іншими непередбаченими чинниками) будуть обговорюватись на жеребкуванні.
11. До моменту реєстрації команди повинні бути повністю в комплектовані с пасжелетами , короповими мішками ( не менше 10 мішків ) та матами тупу « люлька », не в комплектовані команди знімаються зі змагань. Також знімаються зі змагань команди, що не прибули до старту ( або не повідомили оргкомітет про запізнення ).
12. Номери секторів отримані командами при жеребкуванні, остаточні та заміні не підлягають.
13. Кожна команда повинна розташувати свої вудлища в рингах (15 метрів з кожного боку від таблички з номером сектора). Зона лову (сектор) — місце де дозволено підгодовування і заброс \ завезення оснасток. Будь-які конфлікти пов’язані з закиданням або завезенням оснащень в сусідні зони, вирішуються негайно між учасниками спору і \ або, зверненням до Судді. Судді, в разі необхідності, приймають рішення про пере завезенню оснастки в межі зони, в їх присутності.
14. Межі секторів (зона лову) визначені половиною відстані між сусідніми секторами в кожну сторону. Дальність вивезення оснасток необмежена, і визначається учасниками самостійно згідно доцільності та комфорту лову і виведення риби.
15. Підгодовування, завезення оснасток і мар керування та дослідження дна дозволено за допомогою човнів. Рятувальні жилети повинні бути в обов’язковому порядку одягнені на кожному з учасників, що знаходяться в човні. Також, учасники, попередньо повинні розписатися і ознайомитися з Правилами техніки безпеки знаходження на воді. (Дана процедура проводиться до початку турніру.) Кількість човнів та радіокерованих корабликів, що одночасно знаходяться на воді, — не більше 2-х на команду.
16. Вихід на воду, маніпуляції з підгодовуванням і снастями дозволена цілодобово.
17. Вудки, котушки, волосіні, оснащення та підсаки можна брати в човен. При виведенні риби в човні може перебувати не більше 2-х чоловік одночасно, за умови, що 3-й член команди знаходиться в секторі. Заборонено перебувати в човні учасникам, яким не виповнилося 18 років!
18. Кожній команді можна використовувати 4 вудилища. Виважувати рибу мають право всі 3 члени команди. Кожна команда повинна мати не менше 2-х підсак, короповий мат в човні обов’язково.
19.Зважування проводиться в світлий час доби . Результати заносяться до протоколу, де розписуються учасник і суддя.
20. При виловленні великого (більше 10 кг) коропа чи амура, необхідно якомога швидше зв’язатися з Суддями для зважування і протоколювання спійманої риби.
21. Кожна риба зважується Суддею і заноситься до протоколу.
22. Кожна фотографія робиться на тлі таблички з номером сектора, рибою і учасником зловившим її.
23. Якщо відразу після підсачування зважування неможливо, риба повинна бути негайно поміщена в короповий мішок і знаходитись в ньому до прибуття Судді, після чого буде проведена офіційна процедура зважування.
24. Учасники повинні володіти необхідним запасом коропових мішків. Заборонено садити в короповий мішок більше 1-ї риби. Мішки організатори не надаються, кількість мішків перевіряється суддівською бригадою перед стартом турніру, необхідна кількість мішків не менше 10 штук.
25. Якщо в процесі виведення, риба зачіпається за волосінь сусідньої команди, то вона не зараховується, якщо командою поданий протест на протязі 1 години після такого випадку.
26. Після настання темряви, доступ в сектор дозволений тільки офіційним особам: пресі, суддям і учасникам. У будь-який час доби знаходження в секторі стороннім особам заборонено (виключно команда).
27. ПОПЕРЕДЖЕННЯ — за ненавмисне порушення будь-якого пункту регламенту, принципу Fair Play (чесна гра).
Дискваліфікація — за умисне порушення будь-якого пункту даного регламенту або повторне ненавмисне порушення.
Попередження заноситься суддею в протокол учасника.
Дискваліфікована команда повинна негайно вимотати снасті і в розумно швидкий час покинути територію змагань.
28. Організатори мають право в будь-який момент перевірити спорядження, транспорт учасників на предмет підробки або порушення Правил змагань. Учасники викриті в підробці знімаються зі змагань і їх результат не зараховується.
29. Для зарядки і підзарядки акумуляторів дозволено використання портативних електростанцій. Використання їх дозволено тільки в світлий час доби (обмовляється на зборах капітанів). Рзміщувати працюючу міні електростанцію дозволено не ближче, ніж 50 м від берегової лінії.
30. У турнірній таблиці, учасники розташовуються відповідно за загальною вагою виловленої риби.
За погодженням, команди можуть розіграти між собою Джек-поти в різних, обумовлених заздалегідь номінаціях.
31. Будь-який з учасників може залишати сектор при цьому не потрібно вимотувати вудилища. Якщо всі члени команди залишають сектор ( або в секторі залишається один член команди ) то в цьому випадку необхідно вимотати всі 4 вудилища.
32. Учасники мають право заходити в воду не глибше висоти забродіних чобіт.
33. Човни, кораблики для завозу прикормки, ехолоти та системи GPS дозволені. Заборонено використання для закорму сподів, катапульт, пневвмопушек і т.п.
34. Кожне вудилище може бути оснащене одним гачком. Гачок повинен бути або без борідки, або з мікро з борідкою. Всі інші гачки заборонені.
35. Основна волосінь — моно або шнур. Шок лідер може бути моно або плетеним.
36. Кожна команда має право мати 4-е вудилища в воді і необмежену кількість вудлищ повністю споряджених на березі.
37. Команда використовує при лові більше 4-х вудлищ одночасно, підлягає дискваліфікації з турніру (включаючи фідерні, спінінгів, матчеві або поправочні ).
38. У залік приймається риба заведена в підсак, в межах сектора. При виведенні, заборонено втручатися в межі сусідніх секторів.
39. На всьому протязі змагань забороняється довезення всіх видів підгодовування і насадки. Передача спортсменам продуктів харчування проводиться виключно з дозволу та в присутності судді. Вхід гостей у ринг суворо заборонений і карається дискваліфікацією команди.
40. Учасники зобов’язані відповідати на запитання акредитованих співробітників ЗМІ в перебігу всього турніру для забезпечення якісної інформаційної підтримки.
41. Після сигналу про закінчення турніру, учасники зобов’язані вимотати всі вудилища з води.
42. Будь-яка риба впіймана до фінального сигналу повинна бути виведена на протязі не більше 20 хвилин по завершенню турніру в іншому випадку риба не зараховується.
43. Кожна команда може подати протест. Протест буде розглянуто організаторами і винесено рішення. Протест повинен бути поданий протягом 1 години з моменту фіксації передбачуваного порушення.
44. Вручення призів та оголошення фінальних результатів починається тільки після прибуття всіх команд .
45. Всі наведені вище пункти Правил затверджені Організаторами.
46. Деякі положення даного регламенту можуть змінюватися Оргкомітетом, але не пізніше, ніж за один місяць до старту змагань.
47. Розклад змагань:
Неділя 14 липня 2019 року
1-й день до 14-00 заїзд та реєстрація команд
— 14-30 збори капітанів
— 15-00 жеребкування, роз’їзд в сектора і установка табору,
— 17-00 дозволений вихід плавзасобів на воду-залагодження всіх побутових питань
-19-00 — Старт змагань

Субота 20 липня 2019 року — 09-00 фініш
12-00 — збір команд та нагородження.

Реєстрація та інші новини — за цим посиланням: http://www.active.lviv.ua/2019-14-20-2019-t12069.html

comments powered by HyperComments