Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
Чемпионат Украины 12:17
Чемпионат Украины @ Прилбычи
Июн 3 @ 12:17 – Июн 6 @ 13:17
 
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ЧЛО + другий етап тренування Кубок України 15:28
ЧЛО + другий етап тренування Кубок України @ Прилбичи
Июн 13 @ 15:28 – Июн 16 @ 16:28
ЧЛО + другий етап тренування Кубок України @ Прилбичи | Прилбичи | Львовская область | Украина
В звязку з тим що 2019 рік є відбірковим до ЧС 2020 є особливості проведення Чемпіонату Львівської області. При реєстрації організатор вимушений залишити резерв на девять клубів (27 двійок) для забезпечення участі цих клубів в[...]
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Июл
1
Пн
2019
Кубок Украины @ Прилбычи
Июл 1 @ 12:19 – Июл 4 @ 13:19
comments powered by HyperComments
Июл
14
Вс
2019
Карпмарафон @ Прилбичи
Июл 14 @ 15:31 – Июл 20 @ 16:31
Карпмарафон @ Прилбичи | Прилбичи | Львовская область | Украина

КАРПМАРАФОН 2019

Дата проведення: 14 липня – 20 липня 2019 року.

Регламент
1. Організатори: Львівський Короповий Клуб, команда « САЗАН » — Фастів — Ірпінь
Медіаспонсор: Львівський Клуб Активного Відпочинку, Львівський Короповий Клуб
2. Для участі в турнірі необхідно зареєструватися та сплатити підтверджуючий внесок. Вступний внесок складає – 10 000 грн, з них понад 50% — призовий фонд (від 8 команд).
Призовий фонд в грошовому і натуральному вираженні розділяється порівну між командою, з найбільшою сумарною вагою впійманої риби та командою з найбільшою сумарною вагою 10 (десяти) найбільших риб улову. Тобто дві номінації : 1. Загальна вага ( 25 % ) , 2. По 10 найбільшим рибам ( 25 % ).
Команди які зайняли в своїх номінаціях 2 та 3 місце також отримують медалі та дипломи, а також призи від спонсорів ( буде прописано окремо після згоди зі спонсорами ).
За бажанням учасників, можливі розіграші Джек-потів , номінації та ставки яких будуть запропоновані організатором і обговорені з учасниками в процесі реєстрації команд, що прибули на водойму.
Підтверджуючий внесок – 10 000 грн. ( 100 % оплата для уникнення подальших непорозумінь перед стартом змагань ). Він має бути переданий у фонд проведення змагань на протязі 30 днів з моменту реєстрації. Тільки в цьому випадку команда є офіційно зареєстрованою серед учасників змагань. 
Мінімальна кількість команд – 8. У випадку меншої кількості офіційно зареєстрованих команд за 30 днів до старту, змагання не проводяться, або організатори разом з зареєстрованими командами приймають окреме рішення.
Максимальна кількість команд -12. 
Для звязку з оргкомітетом : 0675500701 Сергій, 0972561633 Андрій.
* Реквізити для оплати :
Перевод на карточку Приватбанка , , к сумме добавляем 1%. ( буде дано після 1 грудня 2018 р ).
Організатори в праві відмовити команді в участі в турнірі без пояснення причин.
3. Дані змагання є спортивним ловом коропа ( з дотриманням всіх належних маніпуляцій поводження з рибою ) на обмеженому просторі за відведений час за певними правилами. Змагання проводяться в 1 етап за спеціальною системою з застосуванням човнів , радіокерованих пристроїв та ехолотів.
4. У вступний внесок входить участь в змаганнях в загальнокомандному заліку. Протягом турніру харчування на озері оплачується окремо. Ціна на харчування буде проінформована перед стартом змагань.
5. Старт турніру в 19-00, 14 липня 2019 року та триває до 09-00 20 липня 2019 року.
6. Формат змагання: кожна команда складається з не більше ніж 3-х чоловік, де всі 3 учасники беруть участь у змаганнях.
В ході турніру можливе проведення тільки однієї заміни в команді, з дозволу головного судді змагань. Учасник, якого замінили повинен відразу покинути зону лову своєї команди.
Кожна команда ловить на 4 вудилища. Дозволено застосування на човнах тільки електро — двигунів. Всі інші засоби керування човнів та радіокерованих пристроїв – заборонено.
7. Команди змагаються в індивідуальному заліку. До заліку приймаються риби (короп та білий амур) вагою не меншою ніж 5 кг.
8. Учасники повинні прибути та зареєструватися 14 липня 2019 року не пізніше 14-00. Команди, які не зареєструвалися до зазначеного часу, беруть участь в жеребкуванні в останню чергу.
9. Капітани команд повинні брати участь у перед турнірних зборах і підтвердити ознайомлення з Правилами ( Регламентом ) турніру.
Збори відбудуться 14 липня 2019 року в 14-30.
10. Жеребкування відбудеться 14 липня 2019 року в 15-00. 
Після жеребкування команди роз’їжджаються на сектори. З 17-00 дозволений вихід на воду для дослідження місця лову та підгодовування. 
В 19-00 дозволено вивезення (закид) снастей — старт змагань.
10. Схема розташування секторів буде надана Організаторами перед початком змагань ( також в розстановці можливі зміни пов’язані з рівнем води в озері та іншими непередбаченими чинниками) будуть обговорюватись на жеребкуванні.
11. До моменту реєстрації команди повинні бути повністю в комплектовані с пасжелетами , короповими мішками ( не менше 10 мішків ) та матами тупу « люлька », не в комплектовані команди знімаються зі змагань. Також знімаються зі змагань команди, що не прибули до старту ( або не повідомили оргкомітет про запізнення ).
12. Номери секторів отримані командами при жеребкуванні, остаточні та заміні не підлягають.
13. Кожна команда повинна розташувати свої вудлища в рингах (15 метрів з кожного боку від таблички з номером сектора). Зона лову (сектор) — місце де дозволено підгодовування і заброс \ завезення оснасток. Будь-які конфлікти пов’язані з закиданням або завезенням оснащень в сусідні зони, вирішуються негайно між учасниками спору і \ або, зверненням до Судді. Судді, в разі необхідності, приймають рішення про пере завезенню оснастки в межі зони, в їх присутності.
14. Межі секторів (зона лову) визначені половиною відстані між сусідніми секторами в кожну сторону. Дальність вивезення оснасток необмежена, і визначається учасниками самостійно згідно доцільності та комфорту лову і виведення риби.
15. Підгодовування, завезення оснасток і мар керування та дослідження дна дозволено за допомогою човнів. Рятувальні жилети повинні бути в обов’язковому порядку одягнені на кожному з учасників, що знаходяться в човні. Також, учасники, попередньо повинні розписатися і ознайомитися з Правилами техніки безпеки знаходження на воді. (Дана процедура проводиться до початку турніру.) Кількість човнів та радіокерованих корабликів, що одночасно знаходяться на воді, — не більше 2-х на команду.
16. Вихід на воду, маніпуляції з підгодовуванням і снастями дозволена цілодобово.
17. Вудки, котушки, волосіні, оснащення та підсаки можна брати в човен. При виведенні риби в човні може перебувати не більше 2-х чоловік одночасно, за умови, що 3-й член команди знаходиться в секторі. Заборонено перебувати в човні учасникам, яким не виповнилося 18 років!
18. Кожній команді можна використовувати 4 вудилища. Виважувати рибу мають право всі 3 члени команди. Кожна команда повинна мати не менше 2-х підсак, короповий мат в човні обов’язково.
19.Зважування проводиться в світлий час доби . Результати заносяться до протоколу, де розписуються учасник і суддя.
20. При виловленні великого (більше 10 кг) коропа чи амура, необхідно якомога швидше зв’язатися з Суддями для зважування і протоколювання спійманої риби.
21. Кожна риба зважується Суддею і заноситься до протоколу.
22. Кожна фотографія робиться на тлі таблички з номером сектора, рибою і учасником зловившим її.
23. Якщо відразу після підсачування зважування неможливо, риба повинна бути негайно поміщена в короповий мішок і знаходитись в ньому до прибуття Судді, після чого буде проведена офіційна процедура зважування.
24. Учасники повинні володіти необхідним запасом коропових мішків. Заборонено садити в короповий мішок більше 1-ї риби. Мішки організатори не надаються, кількість мішків перевіряється суддівською бригадою перед стартом турніру, необхідна кількість мішків не менше 10 штук.
25. Якщо в процесі виведення, риба зачіпається за волосінь сусідньої команди, то вона не зараховується, якщо командою поданий протест на протязі 1 години після такого випадку.
26. Після настання темряви, доступ в сектор дозволений тільки офіційним особам: пресі, суддям і учасникам. У будь-який час доби знаходження в секторі стороннім особам заборонено (виключно команда).
27. ПОПЕРЕДЖЕННЯ — за ненавмисне порушення будь-якого пункту регламенту, принципу Fair Play (чесна гра).
Дискваліфікація — за умисне порушення будь-якого пункту даного регламенту або повторне ненавмисне порушення.
Попередження заноситься суддею в протокол учасника.
Дискваліфікована команда повинна негайно вимотати снасті і в розумно швидкий час покинути територію змагань.
28. Організатори мають право в будь-який момент перевірити спорядження, транспорт учасників на предмет підробки або порушення Правил змагань. Учасники викриті в підробці знімаються зі змагань і їх результат не зараховується.
29. Для зарядки і підзарядки акумуляторів дозволено використання портативних електростанцій. Використання їх дозволено тільки в світлий час доби (обмовляється на зборах капітанів). Рзміщувати працюючу міні електростанцію дозволено не ближче, ніж 50 м від берегової лінії.
30. У турнірній таблиці, учасники розташовуються відповідно за загальною вагою виловленої риби.
За погодженням, команди можуть розіграти між собою Джек-поти в різних, обумовлених заздалегідь номінаціях.
31. Будь-який з учасників може залишати сектор при цьому не потрібно вимотувати вудилища. Якщо всі члени команди залишають сектор ( або в секторі залишається один член команди ) то в цьому випадку необхідно вимотати всі 4 вудилища.
32. Учасники мають право заходити в воду не глибше висоти забродіних чобіт.
33. Човни, кораблики для завозу прикормки, ехолоти та системи GPS дозволені. Заборонено використання для закорму сподів, катапульт, пневвмопушек і т.п.
34. Кожне вудилище може бути оснащене одним гачком. Гачок повинен бути або без борідки, або з мікро з борідкою. Всі інші гачки заборонені.
35. Основна волосінь — моно або шнур. Шок лідер може бути моно або плетеним.
36. Кожна команда має право мати 4-е вудилища в воді і необмежену кількість вудлищ повністю споряджених на березі.
37. Команда використовує при лові більше 4-х вудлищ одночасно, підлягає дискваліфікації з турніру (включаючи фідерні, спінінгів, матчеві або поправочні ).
38. У залік приймається риба заведена в підсак, в межах сектора. При виведенні, заборонено втручатися в межі сусідніх секторів.
39. На всьому протязі змагань забороняється довезення всіх видів підгодовування і насадки. Передача спортсменам продуктів харчування проводиться виключно з дозволу та в присутності судді. Вхід гостей у ринг суворо заборонений і карається дискваліфікацією команди.
40. Учасники зобов’язані відповідати на запитання акредитованих співробітників ЗМІ в перебігу всього турніру для забезпечення якісної інформаційної підтримки.
41. Після сигналу про закінчення турніру, учасники зобов’язані вимотати всі вудилища з води.
42. Будь-яка риба впіймана до фінального сигналу повинна бути виведена на протязі не більше 20 хвилин по завершенню турніру в іншому випадку риба не зараховується.
43. Кожна команда може подати протест. Протест буде розглянуто організаторами і винесено рішення. Протест повинен бути поданий протягом 1 години з моменту фіксації передбачуваного порушення.
44. Вручення призів та оголошення фінальних результатів починається тільки після прибуття всіх команд .
45. Всі наведені вище пункти Правил затверджені Організаторами.
46. Деякі положення даного регламенту можуть змінюватися Оргкомітетом, але не пізніше, ніж за один місяць до старту змагань.
47. Розклад змагань:
Неділя 14 липня 2019 року
1-й день до 14-00 заїзд та реєстрація команд
— 14-30 збори капітанів
— 15-00 жеребкування, роз’їзд в сектора і установка табору,
— 17-00 дозволений вихід плавзасобів на воду-залагодження всіх побутових питань
-19-00 — Старт змагань

Субота 20 липня 2019 року — 09-00 фініш
12-00 — збір команд та нагородження.

Реєстрація та інші новини — за цим посиланням: http://www.active.lviv.ua/2019-14-20-2019-t12069.html

comments powered by HyperComments
Авг
1
Чт
2019
Сталкер @ Прилбичи
Авг 1 @ 15:38 – Авг 4 @ 16:38
Сталкер @ Прилбичи | Прилбичи | Львовская область | Украина

Реєстрація та інші новини — за цим посиланням: http://www.active.lviv.ua/2019-01-04-t12070.html

comments powered by HyperComments
Авг
15
Чт
2019
Чемпіонат Литви по ловлі коропа @ Прилбичи
Авг 15 @ 15:34 – Авг 18 @ 16:34
comments powered by HyperComments
Авг
20
Вт
2019
Кубок Західної України @ Прилбичи
Авг 20 @ 15:37 – Авг 24 @ 16:37
Кубок Західної України @ Прилбичи | Прилбичи | Львовская область | Украина

Реєстрація та інші новини — за цим посиланням: http://www.active.lviv.ua/2019-20-24-t12071.html

comments powered by HyperComments
Сен
2
Пн
2019
Турнір — тренування до ЧС (міжнародний) @ Прилбичи
Сен 2 @ 15:40 – Сен 5 @ 16:40
Турнір - тренування до ЧС (міжнародний) @ Прилбичи | Прилбичи | Львовская область | Украина

Реєстрація та новини — за цим посиланням: http://www.active.lviv.ua/2020-02-05-09-t12084.html

comments powered by HyperComments
Сен
16
Пн
2019
Trinity 200 @ Прилбичи
Сен 16 @ 15:43 – Сен 20 @ 16:43
Trinity 200 @ Прилбичи | Прилбичи | Львовская область | Украина

РЕГЛАМЕНТ

РЕГЛАМЕНТ.
1.Загальні положення.
1.1.Організатором турніру є Львівський карповий клуб та компанія Trinity Baits.
1.2.Турнір проводиться в два етапи на водоймі Львівського карпового клубу Прилбичі.
1.3.Змагаються 24 команди.Водойма розбита на три зони,в кожній зоні-8 команд. Переможець етапу визначається за зонною системою підрахунку місць.
1.4.Переможець турніру-це команда у котрої сума балів, зароблених в двох етапах, найменша.Бали-це зайняте командою місце в зоні. У випадку одинакового результату, до уваги береться загальна вага риби, виловленної у двох етапах.У випадку коли загальна вага виловленої риби одинакава-до уваги береться середня вага.
1.5.Переможець отримає 200000 гивень та перехідний кубок.
1.6.Командам, або окремо, учасникам команди, заборонено за тиждень до старту змагань відвідувати водойму.У випадку порушення цього пункту,організатори мають право не допустити команду до зманань.
1.7.Команда складається з двох або трьох учасників.
1.8.Заліковою вважається виловлена риба (карп та білий амур) вагою 1.5 кг і більше.
1.9.Перший етап пройде з 30 квітня по 5 травня 
Реєстрація учасників-до 15.00 30.04
15.30-жеребкування
Старт змагань-7.00 01.05
Перебіг змагань 01.05-05.05
Фініш змагання 10.00 -05.05
Нагородження 13.00-05.05
1.10.Другий етап пройде з 16 по 21 вересня
Реєстрація учасників-до 15.00 16.09
15.30-жеребкування
Старт змагань-7.00 17.09
Перебіг змагань 17.09-21.09
Фініш змагання 10.00 -21.09
Нагородження 13.00-21.09
1.11.На кожному з етапів призерам вручаються заохочувальні призи:
1місце-6000 грн
2 місце-6000 грн
3 місце-6000 грн
Біг фіш-6000 грн
1.12.На кожному з етапів призерам вручаються також призи від Trinity Baits
2 місце в зоні А сертифікат на 1000 грн
3 місце в зоні А сертифікат на 1000 грн
2 місце в зоні В сертифікат на 1000 грн
3 місце в зоні В сертифікат на 1000 грн
2 місце в зоні С сертифікат на 1000 грн
3 місце в зоні С сертифікат на 1000 грн 
1.13.На кожному з етапів також будуть нагороди від спонсорів-детальніше перед змаганнями. 

2.Участь у турнірі і оплата.
2.1.У турнірі беруть участь команди,запрошені організатором.
2.2.Команда вважається зареєстрованою після повної оплати за два етапи.
2.3.Оплата за один етап-7500 грн.
2.4.Реквізити для оплати: номер картки Приватбанку:5168742358937427 Михаць Я.Б.
2.5.Дозволено заміну 100% складу команди на другий етап. Дозволено також викуп права участі(плата за другий етап) під назвою команди, яка відмовляється від участі у другому етапі — в такому випадку, команда-правонаступник претендує на головний приз. 
2.6.У випадку відмови команди від участі у другому етапі, або відсутності правонаступника даної команди, організатор зобов’язаний запросити для участі будь-яку іншу команду, для збереження рівноцінності зон, в такому випадку запрошена команда на головний приз не претендує. 
2.7. На кожному з етапів будуть розіграні джек-поти (участь по бажанню команди):
-найбільша риба за добу-200грн
-сума пяти найбільших риб-400грн
-загальна вага — 500 грн
-біг Фіш змагань — 300 грн
Разом:(4×200)+400+500+300=2000грн

3. Вимоги до снастей, оснастки, насадки, прикормки і годуванню:
3.1. Використовується тільки донна снасть.
3.2. Кожна команда ловить на 4 вудки, по одному гачку на кожній.
3.3. Заборонено використовувати будь-які види годівниць, в т.ч. «Метод» і обліплення прикормкою елементів монтажу.
3.4 Дозволено точкове догодовування за допомогою розчинних матеріалів (ПВА), що доставляються у воду разом з оснасткою під час закидання спорядженої снасті.
3.5. Заборонені живі або мертві насадки тваринного походження.
З.6. Використання макушатників, «сосок» т.п. заборонено.
3.7 Дозволено встановлювати в своїй зоні 1 маркер.
3.8. Використання ракети, ложки, парашута дозволено тільки в спеціально відведений для цього час — з 10.00 до 19.00 
3.9. Протягом усього часу дозволяється підгодовування за допомогою кобри для доставки дрібної прикормки — бойлів і т.п. фабричного приготування або прикормки, виготовленої самостійно із застосуванням каліброваних пристосувань діаметром не більше 40 мм.
3.10. Годування та закид оснастки
здійснюється тільки зі своєї робочої зони з берега — захід у воду заборонений.Використання піддонів для побудови помоста на воді заборонено.
3.11. Використання дистанційно керованих засобів, плавзасобів та пневмомеханізмів для доставки прикормки і оснастки заборонено.
3.12 Забороняється використання ехолоту.

4. Ловля, поводження з рибою, зважування, поведінка на березі:

4.1. Тільки члени команди можуть закидати снасті, підсікати і підсачувати спійману рибу в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів-учасників, не мають права допомагати підсачувати або виважувати рибу. 
4.2. Застосування живих або мертвих тваринних насадок ,або їх,як складової прикормки(це-опариш,мотиль,хробак і т.д)а також наявність їх під час проведення змагань серед снастей і в багажі учасників -карається виключенням команди із змагань.Дозволено прикомки тваринного походження,які пройшли термічну обробку(втрата вологи 60- 80%),.Це стосується гамаруса,креветок,дафнії і т.д.
4.3. Виважування риби має відбуватися тільки зі своєї робочої зони. Якщо під час виважування риби буде зачеплена снасть сусідів, то вони можуть, але не зобов’язані заявити протест — в цьому випадку спіймана риба не буде зарахована.
4.4. Заходити у воду при підсачуванні й виважуванні можна настільки, наскільки це необхідно з точки зору спортсмена.У воду можна заходити двом спортсменам по одну рибу у випадку присутності третього учасника,в іншому випадку-одна риба-один спортсмен у воді.
4.5. Діставати рибу з води можна тільки за допомогою підсака (не менше 70 см). Діставання риби з води руками вважається необережним поводженням з рибою та карається. 
4.6. Спіймана риба дістається з підсака і звільняється від гачка з максимальною обережністю і тільки на спеціальному маті . До зважування риба зберігається тільки в спеціальному мішку, не більше, ніж одна риба на мішок! Команди без 10 коропових мішків і коропового мата до змагань не допускаються.Судді перед змаганнями провіряють наявність відповідної кількості мішків та мата.
4.7. Мат повинен бути у формі люльки-з іншим матом команда не допускається до змагань.
4.8. Зважування проводиться суддями три рази на добу:зранку з 8 до 9 год. в обід- з 13 до 14 год.та ввчері з 20 до 21 год.Викликати суддів в ночі необхідно при вилові амура,або коропа більше 10 кг.
4.9. Після зважування риба відразу ж випускається назад у водойму, при цьому дотримується максимальна обережність.
4.10. Риба, що має ознаки необережного поводження з нею, а також загибла, не зараховується, а суддями та організаторами розглядається питання про причини події та про можливі організаційні висновки щодо команди.
4.11. Фотографування спійманої риби, якщо потрібно, здійснюється відразу ж після зважування у присутності судді, після чого риба повинна бути відразу відпущена. 
4.12. УВАГА! Під час фотозйомки риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над короповим матом — заборонено фотографуватися з рибою стоячи. Для випускання риба переміщається до води тільки в короповому мішку, матраці або підсаці! 
4.13. При виважуванні риби в темний час доби дозволено використання малопотужних ліхтариків.
4.14. Заборонено шуміти на березі, купатися і розводити вогнища.
4.15. Учасники зобов’язані не чинити перешкод у роботі журналістів, фото-та кінооператорів, які офіційно співпрацюють з оргкомітетом.
4.16. Учасники та гості змагань зобов’язані вести себе коректно при спілкуванні із суддями, організаторами, працівниками забезпечення турніру та акредитованими журналістами, фото- та відеооператорами.
4.17. Учасникам і гостям заборонено перебувати в стані алкогольного сп’яніння і під дією наркотичних засобів!
4.18. Відповідальність за порушення регламенту одним учасником несе вся команда.

5. Транспортні засоби, гості та глядачі:

5.1. Тільки акредитований авто-мото транспорт може вільно пересуватися в зоні проведення змагань після стартового сигналу. 
5.2. Транспорт гостей та глядачів залишається поза цією зоною в спеціально відведених місцях. 
5.3. Знаходження гостей і глядачів на території проведення змагань дозволено тільки у світлий час доби з 8.00 до 21.00.
5.4. Глядачам заходити в сектори команд заборонено. 

6. Штрафні санкції:
6.1Порушення будь-яких обмежень, прописаних в даному регламенті карається попередженням. Наявність 2 (двох) попереджень прирівнюється жовтій картці!
6.2. Порушення положень, що стосуються вимоги до монтажу і оснасток карається виключенням команди із змагань.
6.3. Необережне поводження з рибою карається жовтою карткою крім випадків, коли дані дії заподіяли шкоди рибі — в цьому випадку команда знімається зі змагання.
6.4. Непред’явлення риби до зважування під час чергового проходу суддів карається жовтою карткою.
6.5. Не використання коропового мата карається зняттям даної риби із заліку та жовтою карткою.
6.6. При наявності двох жовтих карток команда знімається зі змагання. 
6.7. Команда, виключена із змагання повинна покинути свій сектор протягом 3-х годин з моменту винесення відповідного рішення.
6.8.Результат виключеної зі змагання команди – анулюється.

7. Судді, суддівство, жеребкування і претензії:

7.1. Судді розподіляються по зонах відповідальності і представляються учасникам змагань під час відкриття турніру до жеребкування.
7.2. Ваги у всіх зонах повинні мати однакову похибку вимірювання і перевіряються до початку змагань. 
7.3. Результати зважування заносяться до протоколу тільки суддями.
7.4. Наявність кульок чи капсул для жеребкування перевіряється безпосередньо перед його початком.
7.5 Претензії повинні подаватися суддям протягом 60 хв. з моменту виникнення. Приймаються фото і відеоматеріали, так само як покази сусідів.Завдаток за подання претензії, становить 2000 грн. У випадку безпідставної притензії-завдаток не повертається. 
7.6. Претензії розглядаються головним суддею.
7.7. При розгляді спірних питань, рішення головного судді змагання є вирішальним, і оскарженню не підлягає. 
7.8 Організатор може відмовити в реєстрації заявника на участь, без пояснення причин. Організатор може скасувати реєстрацію зареєстрованої команди з вагомих причин, не пізніше ніж за 10 днів до старту, повернувши команді завдаток. 

8. Заключні положення
8.1.Під час змагань буде організоване харчування спортсменів.
8.2.Якщо команда не взмозі привезти з собою питну воду-необхідно повідомити завчасно про це організотора.
8.1.Кожна команда зобов’язана мати з собою кульки на сміття та залишити прибраний сектор після себе.
8.2.Дотримання чистоти і порядку в секторах під час змагання обов’язкове. Самостійна доставка мішків із сміттям на пункт збору після змагання вітається.

Реєстрація та інші новини — за цим посиланням: http://www.active.lviv.ua/trinity-baits-200000-t11994.html

comments powered by HyperComments
Окт
1
Вт
2019
Кубок Прилбич @ Прилбичи
Окт 1 @ 15:46 – 16:46
Кубок Прилбич @ Прилбичи | Прилбичи | Львовская область | Украина

Реєстрація та інші новини — за цим посиланням: http://www.active.lviv.ua/2019-t12072.html

comments powered by HyperComments

Мы что-то пропустили? Присылайте информацию о своих турнирах, и мы добавим ее в календарь: carpfishing.media@gmail.com